حضور آژانس بازاریابی و تبلیغات دیجیتال رسپیناتک در نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار

راهنمایی برای خلق محتوای ارزشمند برای تازه کاران
۱۸ دی ۱۳۹۶
تفاوت میان سئوی لوکال و ارگانیک
۱ بهمن ۱۳۹۶
نمایش همه

حضور آژانس بازاریابی و تبلیغات دیجیتال رسپیناتک در نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار

رسپیناتک

خبر خوب برای شما دنبال کنندگان عزیز مقالات و اخبار آژانس بازاریابی و تبلیغات دیجیتال رسپیناتک اینکه بعد از همایش بین المللی بازاریابی نوین با محوریت بازاریابی دیجیتال که رسپیناتک به عنوان یکی از حامیان این همایش، حضوری فعال در آن داشت، اینبار رسپیناتک در اولین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار حضور داشت. این نمایشگاه که از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ دی ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد، در سه حوزه خدمات مدیریتی، خدمات فرانچایز و استارت آپ های مدیریتی بود. رسپیناتک در سالن ۱۰ غرفه ۱ با علاقمندان به حوزه کسب و کار  دیدار داشت.

نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار با حضور ۷۰ شرکت، با هدف توسعه کسب و کارها در راستای اقتصاد مقاومتی، معرفی خدمات نوین مدیریتی، آشنایی با فرانچایز برای مدیران و سرمایه گذاران و توسعه استارت آپ ها در فضائی بالغ بر ۲۰۰۰ مربع در سالن های ۱۰ و ۱۱ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار اضافه کرد: این نمایشگاه با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مدیریت صنعتی و دانشکده کار آفرینی دانشگاه تهران، خانه صنعت معدن تجارت ،کانون کار آفرینان استان تهران، اتاق اصناف ایران، بنیاد فرهنگی اصناف ایران و انجمن ملی فرانچایز ترکیه برگزار شد.

این نمایشگاه شامل سمینارها، کارگاه ها و کلاس هایی برای معرفی علمی و کاربردی خدمات مدیریتی و فرانچایز و استارت آپ ها بود که از مدتی قبل به اطلاع بازدید کنندگان رسید.

نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار از ۲۱ تا ۲۴ دی ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان بود.

 

نمایشگاه توسعه کسب و کار

حضور آژانس بازاریابی و تبلیغات دیجیتال رسپیناتک

در اولین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کاررسپیناتک

فرشاد متولیان-رسپیناتک

فرشاد متولیان-رسپیناتک

فرشاد متولیان

غرفه رسپیناتک

غرفه رسپیناتک

زهره حسینی
زهره حسینی
رشته تحصیلی کامپیوتر -گرایش نرم افزار، فعالیت در زمینه تولید محتوا، علاقمند به حوزه شبکه و IT، دیگر علایق : خواندن کتاب های انگلیسی و تماشای انیمیشن و سریال به زبان اصلی، دوچرخه سواری و عکاسی.

1 دیدگاه

  1. سینا گفت:

    همگی خسته نباشید
    انشالله موفقیت های بیشتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *