اینفوگرافیک: شعار تبلیغاتی برند های مطرح جهانی، بخش دوم

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ
۴ نکته مهم برای انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ
۳۱ تیر ۱۳۹۶
پادکست بازاریابی
۵ دلیل برای استفاده کردن از پادکست بازاریابی
۹ مرداد ۱۳۹۶
نمایش همه

اینفوگرافیک: شعار تبلیغاتی برند های مطرح جهانی، بخش دوم

شعار تبلیغاتی برندها

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با شنیدن نام یک برند، شعار آن هم را به خاطر آورید.

چه عاملی باعث می‌شود که یک شعار در یادها بماند؟ ویژگی های یک شعار خوب چیست؟ بهترین شعارهای شرکت‌های بزرگ دنیا چه هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ داستان پشت شعارهای برندهای بزرگ چیست و ….

در مقاله “اینفوگرافیک: شعار تبلیغاتی برند های معتبر جهانی، بخش اول” به ۱۲ مورد از شعار های برند های مطرح جهان اشاره کردیم و در قسمت دوم این اینفوگرافیک به ۱۲ مورد دیگر می‌پردازیم. پس با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک همراه باشید:

در این اینفوگرافیک می‌بینید که برخی شعارها به صورت مستقیم به کسب و کار آن برند مربوط است و برخی بصورت غیر مستقیم مربوط هستند.

مثال ارتباط مستقیم:

subway

شعار آن “تازه میل کنید” می باشد که بصورت کامل همراستاری هویت کار آنهاست. از آنجایی که غذاهای فست فود برای سلامتی مضر بوده و ارزش تغذیه ای مناسبی ندارد، subway تصمیم گرفت با انتخاب شعار، خود را درجایگاه یک برند سالم تر قرار دهد. subway با این جمله ساده به مشتریان اطمینان می دهد که در تمامی غذاهای subway از مواد تازه استفاده می شود.

مثال ارتباط غیر مستقیم:

reebok

“من همونی هستم که باید باشم”

این شعار به منظور ایجاد انگیزه در قشر جوان نوشته شده و انها را به شناخت توانایی هایشان در زمینه های مختلف ورزش سوق می دهد و از آنها می خواهد هویت خود را در آغوش بگیرد. این شعار با یک کمپین تبلیغاتی همراه شده و جوانانی را به تصویر می کشد که در مسیر رسیدن به موفقیت و عظمت گام برداشته و اکنون به تحقق رسیدن رویاهایشان را جشن گرفته اند.

شعار برندهای بزرگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *