ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ

خیلی‌هایمان از بچگی بارها این ضرب‌المثل قدیمی را شنید‌ه‌ایم که می‌گوید: "شنیدن کی بود مانند دیدن!"
اگر بخواهیم خیلی خودمانی "ویدئومارکتینگ" را تعریف کنیم، می‌توانیم بگوییم که ویدئومارکتینگ اجرای این ضرب‌المثل قدیمی با وسایل دیجیتال و مدرن امروزی، به‌منظور رشد کسب‌وکار و افزایش فروش شماست.
ویدیو مارکتینگ

اما چه لزومی دارد که شما برای رونق فروش و ارتقای کسب‌کارتان از ویدئومارکتینگ استفاده کنید؟!


  • انسان‌های کم‌ حوصله‌ تری که تمرکز لازم برای خواندن مطالب را ندارند و مهم‌تر از آن‌ها، انسان‌هایی که اصلا وقت خواندن تبلیغات شما را ندارند هم، ضرورت و اهمیت استفاده از ویدئو مارکتینگ را ثابت می‌کند.
  • تحقیقات " دکتر جیمز مک کویوی" نشان می‌دهد که تأثیر یک دقیقه ویدئوی حرفه‌ای برابر با ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار کلمه است! هم‌چنین طبق تحقیقات شرکت Eloqua سایت‌هایی که تبلیغاتشان را به‌وسیله‌ی ویدئوهای آنلاین پی‌گیری می‌کنند لغو اشتراکشان نسبت به دیگر سایت‌ها ۷۰ درصد کمتر است!
  • میل دارید بدبینانه‌ترین آمار را در نظر بگیریم؟ تأثیر ویدئو نسبت به متن نوشتاری ۵۰ برابر است! این آمارها تبلیغات عنوان شده از طرف ما نیست و در سطح جهانی خریدار دارد. می‌خواهیم به شما اطلاع بدهیم که در نهایت ویدئو مارکتینگ می‌تواند تا ۵۰۰ درصد سئوی سایت تجاری شما را بهینه کند و شما با استفاده از خدمات ویدئو مارکتینگ حرفه‌ای ما، ۵۳ برابر از آن‌چه که اکنون هستید به صفحه‌ی اول گوگل نزدیک‌تر خواهید شد و چون جستجوی ویدئوهای تجاری توسط موتورهای جستجو نیز روز‌به‌روز رشد بیشتری پیدا می‌کنند، می‌توانید از طریق ویدئو مارکتینگ، ترافیک سایتتان را چند برابر کنید.
  • یادتان باشد که مواردی مانند مقاله و توضیح ‌محصول‌های نوشتاری، قابلیت جلب‌توجه گسترده در شبکه‌های اجتماعی، مانند اینستاگرام را ندارند، در صورتی که ویدئومارکتینگ بهترین و سازگارترین راه‌کار با شبکه‌های اجتماعی نظیر "یوتیوب"، "اینستاگرام" ،"تلگرام" و "آپارات"است.
  • شما چطورمی‌توانید نسبت به ویدئومارکتینگ بی‌تفاوت باشید وقتی که در دنیا ۵۷ درصد از خریداران آنلاین که نیاز به خرید یک کالا را دارند از سایتی خرید می‌کنند که طرز تولید یا استفاده از محصولش را توسط یک ویدئوی کوتاه در صفحه‌ی فروشگاهش قرار داده است!

نگاهی به تعداد بازدید روزانه‌ی ویدئوهای فیسبوک قبل و بعد از سال ۲۰۱۵

8000000000

در سال ۲۰۱۵

4000000000

قبل از سال ۲۰۱۵

حتی شبکه‌ی اجتماعی "توییتر" در سال‌های اخیر اشتراک ویدئو را به امکاناتش اضافه کرد.
و سخن آخر اینکه، پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۱۷ مقدار ۶۹ درصد از کل حجم مصرفی اینترنت در جهان، متعلق به ویدئوها باشد!


  • اگر این آمار و ارقام‌ها را قبول ندارید و هنوز برای استفاده از ویدئو مارکتینگ قانع نشده‌اید اجازه بدهید این را هم بگوییم که گاهی امکان دارد نوع محصول یا خدماتی که ارائه می‌کنید ویژگی‌هایی داشته باشد که فقط با توضیح آن به صورت نوشتاری و یا با عکس قادر نباشید طرز کار و مزایایش را به‌طور کامل به مشتریانتان بفهمانید. در چنین مواردی ویدئو مارکتینگ، تأثیر مفید بیشتری برایتان به‌همراه خواهد داشت.
  • نکته‌ی دیگری که ما در کسب‌و‌کار شما به آن توجه داریم این است که هنوز هم اشخاص زیادی هستند که نسبت به فروش آنلاین بدبینند و خدمات ویدئو مارکتینگ ما از جنبه‌ی ایجاد اعتماد در مشتری و به‌خصوص برای چنین افرادی حرف اول را می‌زند.

کاری که ما با تحلیل وضعیت کسب‌وکارتان بوسیله‌ی ویدئو مارکتینگ خاص خودمان برای شما انجام می‌دهیم برانگیختن احساسات مشتریان و مخاطبانتان توسط موسیقی و فیلم و انگشت گذاشتن مستقیم بر نقطه‌ی مرکزی مغز آن‌هاست. در این شرایط، مشتریانتان احساس رابطه‌ای واقعی و انسانی با شما و محصولتان می‌کنند، فراموش نکنید که در دنیای مجازی موفق بودن در ایجاد احساس، اهمیت زیادی در موفقیت فروش دارد.
شما می‌توانید با یک ویدئو که توسط رسپیناتک از محصول یا خدماتتان تهیه خواهد شد، هفت روز هفته و روز و شب، در گوشی‌های هوشمند میلیون‌ها کاربر حضور مؤثر داشته باشید.


به‌طور خلاصه، مزایای ویدئو مارکتنیگ ما عبارت است از

ما برای محصول و خدمات شما فقط ویدئوی خوب نمی‌سازیم، بلکه نام تجاری شما را از موارد مشابه، یک سر و گردن بلندتر می‌کنیم.
ویدئومارکتینگ حرفه‌ای ما به‌طور مستقیم باعث بهبود "سئوی" سایت شما و بالا رفتن رتبه‌‌تان در گوگل از طریق افزایش ترافیک سایتتان می‌شود.
با ویدئوهای ساخته شده از طرف ما، هیچ سوال بی‌جوابی برای بازدیدکنندگان یا مشتریان سایت شما در مورد محصولات یا خدماتتان باقی نمی‌ماند، اهمیت این موضوع و تأثیر آن بر افزایش فروشتان بهتر از هر کسی برای خودتان مشخص است.
برخورد ما با موضوع ویدئو مارکتینگ، 100درصد حرفه‌ای بوده و شامل کار خلاقانه در مورد عناوین ویدئو- اطلاعاتی که در ویدئو ارائه می‌شود- اصل اختصار و سودمندی- برخورد حرفه‌ای با نماد کسب‌وکار شما- انتشار منظم وسایر موارد فنی است.
برحسب شرایط تجارت و کسب‌و‌کار شما، ما با تولید ویدئوهای متنوع، شامل موضوعات آموزشی، مصاحبه، حل مشکلات مخاطبان و مشتریان و تطبیق محصولات و مقایسه‌ی آن‌ها به منظور جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروشتان در کنار شما خواهیم بود.

اگر تصمیم به رشد سریع کسب‌و‌کار خود را دارید، ویدئومارکتینگ بهترین راه است. ما با کمپین‌های ویدئویی خود که شامل تولید مداوم ویدئو با استفاده از روش‌های جذب مشتری خواهد بود، شما را به هدفتان خواهیم رسانید.
ویدئومارکتینگ ما، مدت زمان رسیدن به موفقیت را برای شما به شدت کوتاه می‌کند. در شبکه‌های اجتماعی بارها مشاهده شده که یک ویدئوی خوب، اساس رشد و شهرت یک محصول یا "برند" تجاری شده است.


شاید بگویید که هزینه‌ی ساخت یک ویدئو زیاد است. باید بگوییم که در عوض، مدت قابل استفاده بودن ویدئو از سایر مواردی که برای تبلیغ به‌کار می‌رود خیلی طولانی‌تر و تأثیرگذارتر بوده و با ویدئوهای موثری که با توجه به ویژگی‌های محصول و خدمات شما برایتان تولید خواهیم کرد در درازمدت برایتان خیلی هم مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.
به خاطر دلایلی که گفتیم، برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی که قصد "برند"سازی و یا رشد سریع را دارند، ویدئومارکتینگ حرفه‌ای ما برترین گزینه است.

طبق آمارهای تأیید شده‌ی جهانی، شما فقط ۱۵ ثانیه! برای جلب توجه مراجعان و نگاه‌داشتن آن‌ها در سایتتان وقت دارید. پس از آن باید بتوانید آن‌ها را به مشتریانتان تبدیل کنید! ما این کار را بلدیم و انجام داده‌ایم.

برای اطلاع از خدمات ویدئو مارکتینگ متناسب با کسب و کارتان

همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید


۸۵ ۱۰ ۲۹ ۲۶ ۰۲۱