خدمات تبلیغات اینترنتی

کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی

هرچند امروزه اهمیت دیجیتال مارکتینگ در جذب مشتری و بالا رفتن آمار فروش به‌ قدری زیاد شده است که گاهی در سفارش کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال‌ مارکتینگ، شاهد رقابت و به اصطلاح خودمانی‌تر، چشم‌هم‌چشمی شرکت‌ها و کسب ‌و کارهای کوچک و بزرگ هستیم، اما به‌ نظر ما این کمپین، یک لباس آماده نیست که بتوان آن را به صورت یکسان به اندام تمامی کسب‌ و‌کارهای متفاوت پوشاند.
  • همان‌طور که می‌دانید دیجیتال‌مارکتینگ عبارت است از استفاده از ابزارهای الکترونیکی، نه فقط برای اطلاع‌رسانی به مخاطبان، بلکه برای ایجاد تجربه‌ای خاص در مسیر فروش کالا یا خدمات و در ادامه، کمپین دیجیتال‌مارکتینگ مجموعه‌ای از برنامه‌ریزی و تلاش‌های چندجانبه برای رسیدن به هدفی از قبل تعیین شده با توجه به خصوصیات هر کسب‌و‌کار است. تمامی این موارد با بودجه‌ای مشخص و در بازه‌ی زمانی تعیین شده به منظور ارتباط نزدیک‌تر و بیشتر مشتریان و مخاطبانتان با محصول یا خدمات شما انجام می‌شود که طی آن ما برآوردهای دقیقی از نظر میزان تأثیرکمپین نیز به‌عمل می‌آوریم.
  • آن‌چه که در رسپیناتک برایمان اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد، تحلیل نیازهای واقعی کسب‌وکار شما و طراحی کمپین تبلیغاتی مختص شماست. مزیت ما در رسپیناتک این است که فقط به صورت مستقیم تولید محتوای آنلاین را انجام نمی‌دهیم، بلکه با برآورد و تشخیص نیازها و ترجیح‌های مشتریانتان از سلیقه‌ی خود مشتریان و خصوصیات محصول یا خدماتتان برای رونق بخشیدن و بازاریابی آنلاین کسب‌و‌کارتان بهره می‌بریم.
  • ما در مورد تبلیغات، هیچ‌وقت اصراری به استفاده‌ی غیرضروری از تعداد بیشتری رسانه نداشته و معتقد به طراحی حرفه‌ای استراتژی و انتخاب رسانه‌ی کاملاً منطبق با حرفه‌ی‌ شما هستیم.
  • ما طبق تجربیاتی که از اجرای کمپین‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ در ایران داشته‌ایم به خوبی به این نکته پی‌برده‌ایم که اثر یک پیام چندوجهی از طریق انتشار از طریق یک رسانه خیلی بیشتر از اثر یک پیام تک‌وجهی با پخش از چند رسانه خواهد بود. این همان ویژگی است که ترس از نبودنش در شرکت‌های تبلیغاتی، صاحبان برخی شرکت‌ها و شاید شما را نیز از وارد شدن فعال به عرصه‌ی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و سرمایه‌گذاری در آن می‌ترساند.
کمپین تبلیغاتی

کمپین دیجیتال مارکتینگ را برای شما با چه روشی انجام می‌دهیم؟


ما در برگزاری یک کمپین دیجیتال مارکتینگ، پس از هماهنگی‌های لازمه با شما و تحلیل‌های کارشناسانه از وضعیت آنلاین کسب‌وکارتان، مأموریتی برای کمپین مذکور تعریف می‌کنیم، وسعت و یا حجم این ماموریت مطابق با بود‌جه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید خواهد بود.

اگر تفاوت‌ها درست در نظر گرفته نشود و انتخاب پیام و رسانه‌ها درست صورت نگیرد، حتی صرف هزینه‌های زیاد هم سود قابل توجهی برای شما به‌ همراه نخواهد داشت. ما در قدم بعدی پیامی اساسی را با توجه به تعریف ماموریت کمپین، طراحی کرده و با در نظر گرفتن تمامی جوانب امر، بهترین رسانه ‌یا رسانه‌ها را برای انجام کمپین دیجیتال‌ مارکتینگ کسب‌و‌کارتان انتخاب کرده و محتواهای متنی، صوتی و تصویری لازمه را تولید و اجرا می‌کنیم، اما قضیه به این‌جا ختم نمی‌شود و پس از اجرای کمپین دیجیتال مارکتینگ به ارزیابی تأثیر کمپینی که انجام گرفته پرداخته و نتایج آن را نیز اعلام می‌کنیم، این یعنی نسل و طرز عملی جدید در بازاریابی دیجیتال.

بر حسب تعریف پروژه، موارد متعددی در حوزه‌ی مأموریت کمپین ما جای دارد

ما در کمپین‌های دیجیتال‌مارکتینگ خود، یک فعالیت مشخص را پیش روی مخاطبان و مشتریانتان قرار می‌دهیم، اما این کار را به‌شیوه‌ی پیشنهاد ردنشدنی انجام داده و کمپین را تماماً کاربرمحور به پیش می‌بریم
ما مشکلات و سوالاتی که کسب‌و‌کار شما با آن روبروست را مشخص کرده و با کمپین دیجیتال مارکتینگ به آن سوالات پاسخ داده و نتایج آن را نیز برآورد می‌کنیم تا شما با اتخاذ سیاست‌های بهتر کاری، قدمی زیربنایی برای بهبود موقعیت کاری خود بردارید.

این موارد مرتبط با کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ می‌ باشد که ما بارها از صفر تاصد آن را با موفقیت انجام ‌داده‌ایم.


آن‌چه که باعث تأسف ماست فرض کردن شبکه‌های اجتماعی به عنوان کانال‌هایی برای فقط تبلیغ و فروش مستقیم است، ما تلاش می‌کنیم در محدوده‌ی محصولات و یا خدمات شما، با تهیه‌ و نشر مطالب، آموزش و محتواهای سودمند و چندگانه سطح اطلاع مخاطبان و مشتریانتان را بالا برده و از این طریق بین ذهنیت آنان و محصولات و یا خدمات شما ارتباطی نزدیک و واقعی به‌وجود آوریم، چرا که در کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ برای گرفتن نتیجه‌ی بهتر و فروش بیشتر لازم است که از بعد اجتماعی به بعد تجاری نگریسته شود.

اجازه بفرمایید خیلی صریح و ساده بگوییم:
افزایش ترافیک سایت شما اگر مراجعه‌ کنندگان به سایتتان ربطی به محصول یا خدمتی که ارائه می‌دهید نداشته باشند، به‌چه دردتان خواهد خورد؟!

ما در رسپیناتک با اجرای حرفه‌ای کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ، بر روی جذب مخاطبانی نظر داریم که نه تنها ترافیک سایت شما، بلکه فروش شما را نیز افزایش دهند. بررسی و تعیین مناطق و حوزه‌های مناسب برای کمپین شما، مسائل مربوط به سئوی سایت، محتواهای متنی، صوتی و بصری، تحلیل وضعیت مخاطبان و کاربران شما، همگی در راستای اهدافی که به آن‌ها اشاره کردیم انجام خواهد گرفت.

کمپین تبلیغی آنلاین ما می‌خواهد که مخاطب و کاربر شما سایتتان را به‌عنوان منبعی در رشته‌ی کاری خودتان ارزیابی کند، این موضوع اعتماد مشتریان را به سوی شما سرازیر خواهد کرد و در کسب‌و‌کارهای آنلاین قرن بیست‌ و یکمی، اعتماد زیاد حتی با کمترین سود، یعنی ثروت!

برای اطلاع از شرایط کمپین های تبلیغاتی متناسب با کسب و کارتان

همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید


۸۵ ۱۰ ۲۹ ۲۶ ۰۲۱