تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

شاید بنا به ضرورت‌های کسب‌ و ‌کارتان و در مقطع زمانی خاص، فقط نیاز به ‌محتوای جذاب برای شبکه‌های اجتماعی خود نظیر "اینستاگرام" و "تلگرام" داشته باشید. برای اینکه بهتر بتوانیم مزایای خود در "رسپیناتک" برای تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی را شرح بدهیم، بد نیست که در ابتدا نگاهی کوتاه به مقوله‌ای که "اینستاگرام" و "تلگرام" نیز در آن جای دارند، یعنی "سوشیال ‌مارکتینگ" داشته باشیم.


تولید محتوای شبکه های اجتماعی

سوشیال ‌مارکتینگ چیست و چرا حضور کسب ‌وکار شما در آن ضروریست؟


ما در این نوع از بازاریابی به روندی اشاره داریم که منجر به ترافیک بیشتر وب سایت شما میشود و طی آن با تولید محتواهای کاربر محور، به‌ منظور افزایش توجه و آگاهی عمومی نسبت به یک برند یا کسب ‌و ‌کار خاص اقدام می‌کنیم.


سوشیال مارکتینگ راهی نو و ارزان از بازاریابی است
از طریق تولید محتوای متنوع و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، میزان ترافیک سایت شما بالا رفته و چون شبکه‌های اجتماعی نظیر "اینستاگرام" و "تلگرام" در سطحی وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرند، این محتواهای مرتبط و جذاب که توسط نویسندگان حرفه‌ای "رسپیناتک" تهیه می‌شوند سبب تکرار شدن نام برند یا خدمات شما در سطحی وسیع شده و رشد و اعتبار هرچه بیشتر فروش شما را به همراه می‌آورند.

 • این سبک بازاریابی،‌ در حقیقت شکل مدرن و دیجیتالی بازاریابی دهان ‌به‌ دهان قدیم است. از دیگر مزایای این روش علاوه بر ارزان بودن آن، می‌توان به حالت ویروسی و انتشار سریع و هم‌چنین تبلیغ خود‌بخودی محتوای مبتنی بر کسب ‌و ‌کار شما توسط اعضای شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد
 • یکی دیگر از دلایل مهم برای استفاده‌ی شما از شبکه‌های اجتماعی، تأثیر زیاد اشتراک‌گذاری‌ها و "لایک"‌های موجود در چنین شبکه‌هایی بر رتبه‌ی سایت شما در موتورهای جستجو (سئو سوشیال) و از جمله "گوگل" است
 • ما با تهیه‌ی محتواهای کاربرپسند و سئومحور، می‌توانیم در بالا آمدن سایت شما در صفحات موتورهای جستجو و از جمله "گوگل" نیز نقش مؤثری داشته باشیم که این امر خود باعث بالا رفتن ارتباط شما با مخاطبان و مشتریانتان خواهد شد

اینستاگرام

اینستاگرام در ابتدای پیدایش خود یک "اپلیکیشن" بیشتر نبود، اما موفق شد با رشدی سریع و متکی بر عکس ‌محور بودن،‌ جزو شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار قرار بگیرد، آمار متفاوتی از تعداد کاربران این شبکه‌ی اجتماعی محبوب در سطح جهان متشر می‌شود که رقمی حدود ۲۰۰ میلیون نفر است. "اینستاگرام" در کسب‌ و‌ کارهای ایرانی نیز از جمله شبکه‌های اجتماعی پر طرفدار محسوب می‌شود.
محتواهایی که ما در "رسپیناتک" قادریم برای صفحه‌ی "اینستاگرام" شما تولید کنیم شامل موارد زیر است:

 • محتواهای دارای اطلاعات مفید و نیز مرتبط با حرفه‌ی شما، طوری که حتی‌المقدور مورد استفاده‌ی کاربران قرار گرفته و یا مشکلی از آنان را حل کند.
 • معرفی صحیح، زیبا و کاربر محور محصول و یا خدمات شما و رعایت نکات تکنیکی و سئومحور.
 • تولید ویدیوهای خلاقانه و کاربرپسند.
 • تولید عکس‌نوشته ( اینفوگرافی )، لازم به ذکر است که مغز انسان تمایل دارد که اطلاعات دریافتی را تا جایی که ممکن است به صورت تصویری، تجزیه‌ و‌ تحلیل کند، از طرف دیگر تأثیر تصویر در برخی موارد تا ۱۰۰۰ برابر متن نوشتاری است و مورد مهم‌تر اینکه، گاهی لازم است در زمانی کم، اطلاعات زیاد یا پیچیده‌ای را به مشتریان و مخاطبان شما ارائه دهیم که در چنین حالتی عکس‌ نوشته‌های خلاقانه‌ کمک می‌کند که مشتری و مخاطب، پیچیده‌ ترین توضیحات مربوط به محصول شما را به سادگی و در زمانی اندک و بدون این‌که حوصله‌اش سربرود درک کرده و با آن ارتباط برقرار کند. در اینفوگرافی‌های تولید شده توسط ما، برحسب نیاز از عکس، نقشه، دیاگرام، طرح‌ها و نمودارهای مختلف استفاده خواهد شد. هم‌چنین با تلاش کارشناسانمان برخلاف آنچه که در اکثر عکس ‌نوشته‌های موجود در سایت‌های مختلف به‌ چشم می‌خورد، نسبت به واژگان به‌کار رفته در عکس ‌نوشته‌هایی که تهیه می‌کنیم و واژه‌شناسی آن، نهایت حساسیت و دقت را لحاظ می‌کنیم.
 • گذشته از موارد ذکر شده، صاحبان کسب ‌و‌ کارهای مختلف، در جریان همکاری با ما شاهد به ‌کارگیری تجربیات و تکنیک‌های خاص، نظیر استفاده‌ی بهینه از تصویر و آدرس مندرج در پروفایل- ایجاد مکث و حفظ توقف کاربر بر روی عکس‌های منتشرشده- پروفایل ‌نویسی حرفه‌ای و افزایش فالو را شاهد بوده‌اند.

تلگرام

از سال ۲۰۱۳ به بعد، بیشترین تعداد کاربران تلگرام در جهان را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند و همین یک نکته، دلیل کافی برای تولید محتوای مطلوب در تلگرام به ‌منظور ارتباط هرچه بیشتر با مخاطبان و موفقیت روزافزون کسب ‌و کار شماست.

 • محتواهای قید شده در بخش"اینستاگرام"
 • با توجه به خصوصیات "تلگرام" توجه ویژه‌ای به تولید محتوای منحصر ‌به‌ فرد متنی و همچنین فایل‌های‌ صوتی (پادکست‌ها) خواهیم داشت
 • ارتباط مطالب منتشره در "تلگرام" و سایت شما در نظر گرفته خواهد شد و در کل، محتوایی را تولید خواهیم کرد که از آموزش‌های مفید برای مخاطبان آغاز شده و در نهایت به فروش محصول یا خدمات شما ختم شود
ما در "رسپیناتک" پس از بررسی خواسته‌ها و وضعیت کسب ‌و‌ کار آنلاین شما، با تولید محتواهای چندگانه که شرح داده شد، ضمن حفظ توجه مخاطبان و مشتریانتان به خدمات یا محصولاتتان، از طریق گزینه‌های اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی روز ‌به‌ روز ذهن افراد بیشتری را علاقمند و درگیر موضوع کسب ‌و کار شما می‌کنیم.

برای اطلاع از خدمات تولید محتوای شبکه های اجتماعی متناسب با کسب و کارتان

همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید


۸۵ ۱۰ ۲۹ ۲۶ ۰۲۱