تبلیغ‌ نویسی وب سایت

تبلیغ نویسی وب سایت

تبلیغ‌ نویسی وب سایت

آن‌چه که برای جذب مخاطب و نگه داشتن او در سایت و تبدیل کردنش به خریدار لازم است، مجموعه‌ای از عملیات تخصصی را می‌طلبد که تبلیغ‌ نویسی خلاقانه و استاندارد یکی از بخش‌های مهم آن است.
 • بعضی اوقات شما از کیفیت محصول یا خدمات آنلاین خودتان مطمئن هستید و وب‌سایت شما هم تعداد بازدید‌ نسبتاً خوبی دارد ولی باز هم میزان فروشتان پایین است! بازدیدکننده ی زیاد، به‌ تنهایی کافی نیست، در این مرحله لازم است از طریق تبلیغ‌ نویسی جذاب، حق محصول را ادا کرده و طوری آن را معرفی کنیم که نه‌تنها بازدیدکنندگانی که به آن محصول کم و بیش نیاز دارند، آن را از شما بخرند بلکه محصول شما را تا حد امکان به نیاز مشتری تبدیل کنیم! ، ضرب‌المثل معروفی هست که میگوید: "کار نیکو کردن از پر کردن است".
 • برای این‌ که جدی بودن قضیه بیشتر روشن شود باید بدانیم که تبلیغ‌ نویسی برای خودش استانداردهای سفت‌ و‌ سخت جهانی دارد. متأسفانه بیشتر افراد هنوز این مسئله را جدی نمی‌گیرند. اگر دقت کنید خواهید دید که امروزه محتواهای تکراری و نامناسب در تعداد زیادی از سایت ها‌ی تجاری و شخصی، توی ذوق می‌زند و این همان عاملی است که در لحظه‌ی آخر مشتری را دچار شک کرده و سرانجام او را از خرید کردن از سایت منصرف می‌کند.
جذاب نویسی وب سایت

تبلیغ‌ نویسی بهترین استفاده‌ی ممکن از کلمات برای معرفی یک محصول و یا خدمت است


هدف ما از تبلیغ‌نویسی و تولید متن جذاب برای کسب‌و‌‌کار شما، افزایش تمرکز مراجعه‌ کنندگان به سایت و ترغیب ‌آن‌ها برای استفاده از خدمات یا محصولات شماست.

ما پس از بررسی بازار هدف شما و شناسایی قشر اصلی مخاطبینی که به محصول و یا خدمت شما نیاز دارند و با مشخص کردن مواردی هم‌چون جنسیت، گروه‌های سنی، میزان تحصیلات و وضعیت اجتماعی و علایق مشتریانتان، با استفاده از اصول علمی روانشناسی تبلیغ و لحن مناسب آن‌ها، شروع به تبلیغ‌نویسی می‌کنیم و بر‌حسب نوع خدماتی که از ما انتخاب کرده‌اید پس از ارسال یا انتشار هر تبلیغ تولید شده، عکس‌العمل و بازخورد مشتریان را بررسی و نسبت به رفع نقاط ضعف متن‌های تبلیغی نیز اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.


برخی از نکات کلی که در تبلیغ‌نویسی‌های ما لحاظ می‌شوند

 • عناوین حرفه‌ای

 • شخصی‌سازی تبلیغ برای مخاطب

 • ایجاد وضعیت اورژانسی برای خرید محصول

 • استفاده از بار روانشناسی کلمات جهت کلیک بر روی لینک‌های محصولات شما

 • به‌کار بردن حرفه‌ای دعوت به اقدام یا همان دعوت به خرید

 • در نظر گرفتن حجم تبلیغ و حوصله‌ی مشتری هنگام مشاهده‌ی تبلیغ در موبایل و یا سایت

 • شیوه‌های نوین برای ارتباط با مخاطب از طریق نظرات خوانندگان

 • استفاده از محتوای ایجاد شده توسط خود کاربران سایت برای فروش بیشتر

 • تشکرنویسی خلاقانه و استفاده از تأثیر روانی آن بر هدایت مخاطب به مسیر مورد نظر

 • ارائه‌ی صحیح مشخصات کسب‌و‌کار شما طوری که مشتری آن را همواره به یاد داشته باشد

 • به‌کارگیری امکان صحیح لغو عضویت در خبرنامه‌های ایمیلی

 • و موارد بیشتر

 • باید توجه کنید که در مواردی چون ایمیل‌ مارکتینگ وجود امکان لغو عضویت از خبرنامه‌ی ارسالی، بهتر از این است که کاربر مربوطه ایمیل تبلیغی سایت شما را به‌ عنوان اسپم گزارش کند چرا که با زیاد شدن چنین گزارش‌هایی سرویس‌های ایمیل جهانی شما را به عنوان "اسپم" شناسایی خواهند کرد و کسب‌و‌کارتان لطمه خواهد خورد پس به‌ کارگیری امکان صحیح لغو عضویت در خبرنامه‌های ایمیلی، طوری که علت آن برای شما مشخص باشد و امکان بازگشت مخاطب نیز فراهم گردد ، امر مهمی تلقی می شود.
 • عامل ایجاد تفاوت در تبلیغ و خاص کردن آن، از جمله دیگر مواردی است که آن را با استفاده از بیان هنرمندانه‌ی مزایای محصول یا خدماتتان، انجام خواهیم داد. به عنوان مثال هنگام تبلیغ‌نویسی برای یک اتومبیل کم‌مصرف ما هیچ‌وقت نمی‌نویسیم که این اتومبیل کم مصرف است، یا فقط فلان قدر سوخت مصرف می‌کند، بلکه مثلاً می‌نویسیم: "با یک‌بار سوخت‌گیری، 3 بار بین دو شهر X وY رفت‌وآمد کنید!!!
 • ما تبلیغ‌نویسی شما را به شیوه‌ای انجام می‌دهیم که برای مخاطبان و مشتریانتان در قالب یک پیشنهاد رد‌نشدنی جلوه کند، تمامی این موارد نیازمند خلاقیت و نیز استفاده از فنون استانداردنویسی است. استفاده از تکنیک طراحی هدیه‌ی مخصوص برای مشتریان، یکی دیگر از راه‌ کارهای موفقیت‌ آمیزی است که بارها در رسپیناتک برای افزایش فروش کسب‌وکارهای مختلف از آن بهره برده و به نتیجه رسیده‌ایم.
 • بر حسب نوع محصول یا خدمت شما، ما قادریم از شیوه‌های دیگری هم‌ چون ارسال رایگان- ورژن آزمایشی و به‌کارگیری انواع تخفیف‌های زمان‌دار و تخفیف‌های تعدادی در مقاطع مختلف فروشتان نتایج خوبی برای حرفه‌ی شما به ارمغان بیاوریم.


ما در رسپیناتک جدیدترین نوع تبلیغ‌نویسی را برای حوزه‌های مرتبط با این امر نظیر: تبلیغ‌نویسی در وب‌سایت‌ها- تبلیغ‌نویسی در قالب بروشور، کاتالوگ و سایر نوشته ها، نامه‌های فروش مستقیم و حتی متون تبلیغات چاپی را نیز ارائه می‌کنیم.


امروزه همه‌ی مردم جهان در تمامی ساعات شبانه‌روز در معرض بمباران آگهی‌های تبلیغاتی هستند، در چنین شرایطی تنظیم صحیح و خلاقانه‌ی تبلیغ مربوط به کسب‌و‌کارتان، برای ما از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. ما در رسپیناتک بنا را بر خروج از روش‌های تکراری و کلیشه‌ای آگهی‌ نویسی گذاشته و در تبلیغ‌هایی که برای محصولات شما خواهیم نوشت خوانندگان را سرگرم نخواهیم کرد! بلکه محصول یا خدمت شما را به‌ طرزی صحیح و با دقت معرفی کرده و اطلاعات و انگیزه‌ی اساسی برای خرید را در اختیار آن‌ها قرار خواهیم داد. ما تبلیغ را برای شیرین‌کاری و بازی با کلمات نمی‌نویسیم، ما با دلیل و به‌‌ شیوه‌ای ساده، دوستانه،خلاقانه و با هدف افزایش فروش شما می‌نویسیم. حاشیه‌نویسی در رسپیناتک ممنوع است!

برای اطلاع از شرایط استفاده از خدمات تبلیغ نویسی متناسب با کسب و کارتان و تعرفه ها

همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید


۸۵ ۱۰ ۲۹ ۲۶ ۰۲۱