ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

اول بیایید ببینم چه لزومی دارد که از ابزار "ایمیل مارکتینگ" برای بازاریابی کسب‌و‌کارتان استفاده کنید!
 • وقتی در سال ۱۹۷۱ اولین ایمیل به تنها کامپیوتر موجود دیگر ارسال شد، کسی فکر نمی‌کرد که روزی این ابزار تا این حد پرکاربرد شود. اکنون طبق اعلام سازمان تحقیقات انفورماتیک آمریکا هر روز بیش از دو و نیم بیلیون ایمیل در جهان ارسال می‌شود!
 • پست الکترونیکی ابتدا به قصد ارتباط و به عنوان جایگزین برای پست معمولی که بسیار کم‌هزینه‌ تر و سریع‌تر بود به کار رفت ولی بعد از مدتی، استفاده از آن در تبلیغات بازاریابی رواج پیدا کرد و رفته‌رفته جای خود را به بازاریابی سازمان‌یافته‌ تری به نام "ایمیل مارکتینگ" داد.
ایمیل مارکتینگ

ما در ایمیل‌ مارکتینگ محتواهای هدفمند و طراحی شده‌ای را به منظور افزایش فروش به کسانی که ایمیل‌شان را از طریقی مشخص در سایت شما درج کرده‌اند ارسال می‌کنیم.


اگر شما یک کسب‌و‌کار کوچک و یا معمولی آنلاین دارید مطمئناً مجبور خواهید بود هزینه‌ی کم‌تری را برای بازاریابی و تبلیغاتتان اختصاص دهید و این طبیعی هم هست، اگر شما جزو این گروه هستید باید از هر ریال‌تان نهایت استفاده را به‌منظور بازاریابی مفید و مقرون‌به‌صرفه ببرید. یکی از اهداف خدمات خاص ایمیل‌مارکتینگ ما در "رسپیناتک"، کمک به چنین کسب‌و‌کارها و بازاریابی مؤثر با حداقل هزینه‌ی ممکن است.

 • استفاده از ایمیل‌مارکتینگ، فقط منحصر به تجارت‌های کوچک نیست و خیلی از شرکت‌های بزرگ نیز به‌طور مداوم از این ابزار بازاریابی استفاده می‌کنند، دلیل این حرف، آمارهای جهانی موجود است که نشان می‌دهد بعد از تبلیلغات در شبکه‌های اجتماعی، نظیر اینستاگرام، فیس‌بوک...، ایمیل مارکتینگ رتبه‌ی دوم جهانی در بازاریابی را دارد و اکنون در دنیا از هر ۱۰۰ شرکت ۴۶ شرکت برای بازاریابی از ابزار ایمیل‌مارکتینگ استفاده می‌کنند، ولی از جنبه‌ی بازگشت سرمایه، هیچ ابزاری در دنیا به پای ایمیل مارکتینگ نمی‌رسد و بهترین نتیجه‌ متعلق به این روش است.
 • طی تحقیقات مختلف مشخص شده که مشتریان از مطلع شدن توسط ایمیل، بیشترخوششان می‌آید، در یکی از این تحقیقات که بر روی بیش از ۲۰۰۰ نفر انجام گرفته از مشتریان سوال شده که دوست دارند با کسب‌و‌کارها و شرکت‌های مختلف از چه‌طریقی در ارتباط باشند، که در جواب، حدود ۷۰ درصد آن‌ها از ایمیل به‌عنوان وسیله‌ای که ترجیح می‌دهند با آن اطلاعات مربوط به محصولات و یا خدمات را دریافت کنند، نام برده‌اند.
 • یکی دیگر از روش‌هایی که ما قادریم در ایمیل‌مارکتینگ و برای افزایش فروش شما از آن به‌خوبی استفاده کنیم ترغیب مشتریان برای خرید دوباره از شماست، بارها تأثیر فوق‌العاده‌ی این امر در کسب‌و‌کارهای مختلفی که برایشان ایمیل‌مارکتینگ را انجام داده‌ایم شاهد بوده‌ایم. ما علاوه بر استفاده از روش‌های ترغیب‌کننده برای بازدید از سایت شما و دریافت آدرس ایمیل بازدیدکنندگانتان، نظرسنجی‌های پیدا و پنهانی با ایمیل‌مارکتینگ برای محصول و یا خدماتتان انجام خواهیم داد و به این ترتیب تصویر روشن ودرستی برای ادامه و رشد کسب‌و‌کاری که دارید در اختیارتان خواهیم گذاشت.
 • آمار و ارقام معتبر جهانی نشان می‌دهد که ایمیل‌هایی که به خوبی طراحی و اجرا می‌شوند و در آن‌ها مواردی برای تشویق حس وفاداری و پاداش به مشتریان وجود دارد، ۶۰ درصد از مشتریان را با شما در ارتباط فروش نگاه می‌دارد.
شاید فکر می‌کنید که ما از ایمیل‌ مارکتینگ فقط برای ارسال خبر و قیمت محصولات شما استفاده خواهیم کرد؟!

بعضی از فنون اجرایی بازاریابی‌ ما در کشورمان کمترمورد توجه قرار می‌گیرد

موارد زیر پس از تحلیل و بررسی همه‌ جانبه‌ی کسب‌و‌کارتان در امر بازاریابی برای محصولات و یا خدمات شما مورد استفاده قرار می گیرند

 • طراحی، تهیه و ارسال خبرنامه به مشتریان

 • ارسال محتوای تبلیغاتی

 • خیرمقدم گویی‌های لازم

 • ایمیل‌هایی در رابطه با سایت شما

 • ایمیل‌های پس از خرید

 • ایمیل‌های رفتار متقابل

 • ایمیل‌های مربوط به شرایط فروش و معامله

 • ایمیل‌هایی در رابطه با وفاداری مشتری

 • ایمیل‌های پاسخ

 • ایمیل‌هایی در رابطه با انتخاب‌های اجتماعی مشتریان

 • ایمیل‌های مربوط به روز تولد مشتریان

 • ایمیل‌های مربوط به عودت کالا یا خدمات

 • ایمیل‌های مربوط به سالگردهای مختلف

 • بهینه‌سازی ایمیل‌ها در موبایل

 • ایمیل‌های مربوط به سبد انتخاب

 • و موارد بیشتر...در طراحی همه‌ی این ایمیل‌ها از تکنیک‌های ساخت ایمیل‌های تبلیغی و تفریحی-تبلیغی و علمی- و نیز فقط تبلیغی استفاده می‌شود و با بررسی‌های کارشناسانه، بهترین زمان ارسال ایمیل، مختص مشتریان شما، مشخص شده و در دستور کار قرار می‌گیرد.


 • متأسفانه ساده بودن استفاده از خود ایمیل، باعث شده تا استفاده از آن در امر بازاریابی نیز ساده فرض شود، در حالی که به‌ هیچ‌ وجه این‌گونه نیست و اگر شما ابزار ایمیل‌ مارکتینگ را به طرزی غلط به کار ببرید امکان دارد ضربه‌ی بزرگی به شغل و تجارت خود وارد کنید، به عنوان مثال می‌توان به لیست‌هایی تکراری به نام بانک‌های ایمیل اشاره کرد که توسط برخی اشخاص و با استفاده از نرم‌افزارهای غیرتخصصی ارسال ایمیل مورد استفاده قرار گرفته و تاکنون نتیجه‌ای جز تباهی نام شرکت‌ها و صرف بیهوده‌ی پول و زمان به همراه نداشته است.
 • یک آمار تأیید شده تأکید می‌کند که شما باید سه و نیم میلیون!!! ایمیل ناخواسته، (یعنی بدون رضایت اشخاص) ارسال کنید تا فقط ۲۸ فروش داشته باشید! افرادی که بدون رضایت دیگران ایمیل‌های آن‌ها را از اینترنت جمع‌آوری و با پول در اختیار شما قرار می‌دهند در نهایت، باعث بدبین شدن همان اشخاص به کسب‌و‌کار شما می‌شوند. در برخی کشورهای خارجی ارسال هرزنامه یا همان "اسپم" نوعی جرم تلقی می‌شود. بدنام شدن سایتتان تنها نتیجه‌ای خواهد بود که با ارسال ایمیل‌هایی که هرزنامه تلقی خواهند شد، بدست خواهید آورد.

تمامی مراحل دریافت آدرس ایمیل مشتری در سایتتان توسط ما، از طریق تکنیک‌های رضایت شفاف و رضایت ضمنی انجام می‌شود، مواردی که بارها توسط تیم ما با موفقیت طراحی و اجرا شده‌اند. ایمیل‌ مارکتینگ تنها ابزار بازاریابی است که می‌توانید به اجرا و نتایج آن کاملاً مسلط باشید، گزارش ارسال ایمیل‌ها و دریافت‌ کنندگان آن، گزارش تعداد افرادی که ایمیل‌ها را باز کرده‌اند و آمارهای جزئی‌تر دیگر ،همگی دست شما را برای تصمیمات درست‌تر و بزرگتر باز می‌گذارد.
ما ضمن انجام ایمیل‌ مارکتینگ برایتان مشخص می‌کنیم که مشتریانتان بیشتر به چه محتواهایی علاقه نشان داده و کدام‌ یک یا کدام بخش از محصولات یا خدمات شما را بیشتر می‌پسندند. برنامه‌هایی پیاده می‌کنیم تا تعداد بازدیدهای سایتتان و به اصطلاح نرخ کلیک شما زیاد شود.


"فوت کوزه‌گری" ما تکنیکی خواهد بود به نام شخصی ‌سازی ایمیل‌ها که منجر می شود به...

%20

افزایش باز شدن ایمیل‌های بازاریابی توسط مشتریان


ایمیل‌ مارکتینگ، یکی از مطمئن‌ ترین، پربازده‌ترین و مقرون‌ به‌ صرفه‌ ترین شیوه‌های بازاریابی دیجیتال است که بارها با موفقیت توسط ما برای کسب‌و‌کارهای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و اجرا شده است.

برای اطلاع از شرایط استفاده از خدمات ایمیل مارکتینگ متناسب با کسب و کارتان

همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید


۸۵ ۱۰ ۲۹ ۲۶ ۰۲۱