تفاوت بین تبلیغات دیجیتالی و سنتی

طراحی به یادماندنی
۷ نکته مهم برای طراحی یک وبسایت به یاد ماندنی
۱۲ آبان ۱۳۹۵
ایجاد چکش بصری
چگونه می توان چکش بصری ایجاد کرد؟
۱۹ آبان ۱۳۹۵
تفاوت بین تبلیغات دیجیتالی و سنتینویسنده محمد امین غالبی on Nov 5رتبه 4.0

هر اندازه تیم های بازاریابی و تبلیغات، طریقه بدست آوردن اطلاعات توسط مصرف کنندگان و بیزینس ها قبل از تصمیم به خرید کردن را منعکس میکنند، خط بین تبلیغات دیجیتالی و سنتی نامفهوم تر می شود. یک کمپین تبلیغی سنتی فقط قسمتی از فرایند جمع آوری اطلاعات را تحت پوشش قرار می دهد و ممکن است برای بدست آوردن مخاطبان خاص از نظر مالی به صرفه نباشد. ترکیبی از تبلیغات دیجیتالی و سنتی پشتیبانی شده توسط محتوای دیجیتالی شخصی و شرکت در رسانه های اجتماعی شما را قادر می سازد تا کمپین های دارای مقصد و هدف که به سمت خرید سوق می دهد را ایجاد کنید.

 

مقایسه هزینه تبلیغات دیجیتالی با تبلیغات سنتی:
قیمت عامل مهمی در تیره کردن خط بین تبلیغات دیجیتالی و سنتی است به خصوص اگر بودجه یک بازاریابی کوچک را داشته باشید. اگرچه نرخ تبلیغات دیجیتالی در تلویزیون و مطبوعات کمتر از تبلیغات سنتی و قدیمی است، اما هزینه تولیدات برای کمپین های دیجیتالی توسعه یافته توسط عوامل به طور برجسته ای بالاست. تبلیغات دیجیتالی نسبت به تبلیغات سنتی کار بیشتری می طلبد. البته، ترکیب نرخ تبلیغات دیجیتالی پایین و کاهای خلاقانه ای که خود نیز میتوان آن را انجام داد باعث شده است که بسیاری از شرکت ها کمپین هایی را اداره کنند که با رسانه ی قدیمی قادر به انجام آن نبودند.

 

ترکیب تبلیغات مدرن و سنتی:
ترکیب تبلیغات سنتی با رسانه های دیجیتالی، فرم قوی تری از ارتباطات را نسبت به تبلیغات سنتیِ صِرف، ارئه می دهد. می توانید از تبلیغات سنتی برای تبلیغ یک محصول یا پیشنهادی که نیازمند پاسخ مشتری های آینده را دارد استفاده نمایید. تبلیغ شما باید مشتریان آینده را به سوی وبسایت هدایت کند جایی که شما در آن می توانید داده های بیشتری را بدست آورید. حتی می توانید از اطلاعات مشتریان برای شخصی سازی محتوایی که شما در آینده به عنوان قسمتی از برنامه برای ایجاد روابط با مشتریان می خواهید نیز استفاده کنید.

 

بازار هدف

کمپین های نیچه:
استفاده از ترکیبی از تبلیغ سنتی و رسانه های دیجیتال شما را قادر خواهد ساخت تا کمپین های متمرکز بر بازارهای هدف یا بازارهای نیچه را توسعه دهید. با انتخاب و استفاده درست از رسانه سنتی شما میتوانید به اکثریت مخاطبان مورد هدفتان با هزینه ای مناسب دست یابید. رسانه دیجیتال شما را قادر خواهد ساخت که بر ارتباطات بیشتری با هزینه کمتر در بخش های نیچه، جایی که شما میتوانید قدرت خاصی در تبلیغ داشته باشید، تمرکز نمایید.

 

اندازه گیری تبلیغات

اندازه گیری
ابهام تبلیغات سنتی و دیجیتالی باعث می شود که اندازه گیری نتایج کمپین های منفرد برای شرکت ها دشوار گردد. مصرف کنندگان و بیزینس ها اطلاعات تولیداتشان را از منابع مختلفی شامل جست و جو در اینترنت، رسانه های اجتماعی، و رسانه های پولی بدست می اورند و این باعث می شود، حضوری قوی در همه رسانه های دیجیتال و سنتی برای ایجاد پیام های مداوم برای مشتریان امری با اهمیت تلقی گردد.

4 دیدگاه ها

 1. سبحان سلطانی گفت:

  برای داشتن تبلیغات دیجیتالی موفق انجام چه کارهایی ضروری است؟ چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ (ممنون از وقتی که برای گذاشتن مطالبی اینچنین مفید می گذارید؟)

  • زهره حسینی گفت:

   سلام و درود
   تبلیغات دیجیتالی بسیار گسترده می باشد و انجام این کار برای هر کسب و کاری متفاوت و مستلزم بررسی کسب و کار شما توسط کارشناسان مجموعه ما است و سپس بر اساس بررسی ها تصمیم گیری های لازم گرفته می شود که هدف از تبلیغات دیجیتالی برای کسب و کار شما چیست و اینکه در چه زمینه هایی نیاز به تبلیغات دارید معین می گردد.
   برای مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۱ ۳۷ ۷۱ ۶۶ ۰۲۱ تماس بگیرید.

 2. مهدی قره خانی گفت:

  ابتدا از شما بخاطر زحماتی که می کشید تشکر میکنم. در ضمن سوالی دارم:
  برای داشتن تبلیغات دیجیتالی موفق و راه اندازی کسب و کار جدید، توجه به چه نکاتی ضروری است؟ چطوری تبلیغاتی موفق داشته باشیم؟ از چه ابزارهایی بهره ببریم؟

  • زهره حسینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم. بهتر است برای نتیجه گیری بهتر و سریعتر یک مشاوره تلفنی و یا حضوری با هم داشته باشیم، که مساله ملموس تر و زودتر به نتیجه برسد.
   برای آشنا شدن با جزییات کامل خدمات ما و مشاوره لطفا با این شماره ۰۱ ۳۷ ۷۱ ۶۶ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند.
   باسپاس از شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *