استفاده از برنامه زمانبندی برای استراتژی های بازاریابی دیجیتالی

صفحه ساز
حقیقت تلخ صفحه ساز ها
۱۸ مرداد ۱۳۹۵
سئو چیست
آموزش سئو به زبان ساده
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
نمایش همه

استفاده از برنامه زمانبندی برای استراتژی های بازاریابی دیجیتالی

استراتژی های بازاریابی دیجیتالی
استفاده از برنامه زمانبندی برای استراتژی های بازاریابی دیجیتالینویسنده شیرین محبی on Aug 10رتبه 4.0استفاده از برنامه زمانبندی برای استراتژی های بازاریابی دیجیتالیامروزه بازاریابان اینترنتی از ابزارهای متنوعی جهت حضور پویا در بازار کار استفاده می‌کنند. اصولا استراتژی های بازاریابی دیجیتالی ...

استفاده از برنامه زمان‌بندی برای استراتژی های بازاریابی دیجیتالی

اینکه شرکت‌ها از چه مرحله‌ای برنامه‌های بازاریابی خود را شروع کنند، بستگی به برنامه زمان‌بندی خواهد داشت. اما بیشتر شرکت‌ها هیچ برنامه‌ای برای شروع فعالیت‌های بازاریابی دیجیتالی خود ندارند. شروع هر کاری نیاز به برنا‌مه‌ریزی دارد و برای این منظور استراتژی های بازاریابی دیجیتالی مشخصی باید تعریف شود.

آیا شما از استراتژی های بازاریابی دیجیتالی مطلع هستید؟

طبق گزارشی که در سال ۲۰۱۲ از برخی کشورها به دست آمده است این موضوع نشان داده شده که بیشتر شرکت‌ها و صاحبان صنایع برنامه‌های بازاریابی ندارند. اما امروز برخلاف سال‌های گذشته پیشرفت‌های بسیاری دیده می‌شود و حدود ۴۷ درصد از شرکت‌ها این برنامه را دارند که می‌توان در تصویر زیر این آمار را مشاهده کرد.

استراتژی های بازاریابی دیجیتالی

پیروی از یک استراتژی اصولی به شما کمک خواهد کرد که تصمیم‌گیری صحیحی برای رسیدن به موفقیت در فضای آنلاین داشته باشید. باید چارچوبی داشته باشید برای اجرای امور مربوط به بازاریابی اینترنتی مجموعه خود و بر مبنای این چارچوب حرکت کنید. در استراتژی موفق برای بازاریابی دیجیتالی باید، برنامه‌ریزی صحیح، بهبود فرایندها، ارتباط صحیح با مشتری و همچنین استراتژی جهت تولید محتواهای مورد نیاز وب سایت و روند بهبود آن و برنامه‌ریزی صحیح برای تولید محتواهای شبکه‌های اجتماعی و… در نظر گرفته شود.

با توجه به مواردی که توضیح داده شد نباید فراموش کنیم که داشتن برنامه‌ریزی و استراتژی برای بازاریابی دیجیتالی امری ضروری است و برای پیشرفت در حوزه دیجیتال مارکتینگ به تمام صاحبان صنایع و کسب و کارها توصیه می‌شود که در راستای موفقیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیازمند پیروی از الگو و برنامه‌ریزی هدفمندی می‌باشند که تمامی اصول را در برگرفته باشد تا بتوانند در بازاریابی آنلاین خود جایگاه ویژی‌ای را نسبت به رقبایشان کسب کنند. متاسفانه در حال حاضر در ایران به این آمار و ارقام دست نیافته‌ایم، اما امید است که طی یک الی دو سال آینده تمامی سازمان‌ها و کسب و کارها از این استراتژی بهره‌مند شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *